Blog > Komentarze do wpisu

KNŻ.

 

Dzisiaj bardzo krótko. Zarobiony jestem na maksa. Nie będzie dalszej części przygód Ironów.

Będzie "teledysk" do kawałka z nowej płyty KNŻ - Bar La Curva/Plamy na słońcu. Do kawałka, który wywołał małe przepychanki między zespołem a jedną z rockowych stacji radiowych. Chodziło o to, że radio chciało przycięcia singla do wersji "radio edit" a zespół zgodzić sie na to nie chciał. Cenię Kazika nie za poglądy ale za to że je ma i się ich trzyma. Nawet jeśli nie ze wszystkimi się zgadzam. Tutaj jednak uważam, że ma rację o tyle, że skoro zespół nie życzy sobie cięcia ich twórczości, to albo to akceptujemy albo nie. Nie namawiamy do zabiegów krawieckich. Artysta wie lepiej w jakiej formie chce prezentować swoją sztukę i co godzi się z nią robić. A że ostatnio moja Małażonka uszcześliwiła mnie w/w płytą, mogę sam przyznać, że chlastanie tego kawałka chyba by mu nie służyło:)

Bo to zajebista płyta jest, z wyraźnym piętnem Luxtorpedowych inspiracji Litzy, którego bardzo cenię. Dobry polski album. Mam nadzieję, że będzie do tego jakiś oficjalny teledysk. Oficjalny teledysk powyżej - ciekawe jak długo będzie dostępny na Youtube.

sobota, 03 grudnia 2011, vampyr

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: kota, 89.28.231.*
2011/12/03 21:55:10
Dobry Kazik nie jest zuy, a najnowsza płyta KNŻ i ostatnia Kult-u pokazała, ze gość trzyma formę, jak rzadko kto z takim bagażem
-
Gość: Vampyr, 89.28.231.*
2011/12/04 10:49:10
Tak, jakoś po różnych płytach na początku wieku teraz zaczął łapać formę:) W każdym razie ja nie narzekam.